...i po rajdzie w Gliwicach

Trudno się chyba nie zgodzić z tezą, że rajd nie kończy się na mecie. Jakikolwiek by nie był, długi, krótki, zimowy czy letni, w górach, czy mieście, udany lub zupełnie nie... trwa. Pozostaje na długo w głowach. Możecie być pewni, że nie tylko zawodnicy przeżywają sportowe emocje, wspominają, planują, dyskutują, omawiają niedociągnięcia i cieszą się z pozytywnych aspektów ścigania. Również organizatorom udzielają się wrażenia, choć są po drugiej stronie "barykady". Mamy nadzieję, że Rajd Miejski 360 Stopni  Gliwice 2012 zapamiętacie na długo. Zapewne niektóre wnioski przyjdą na myśl za czas jakiś dopier, ale nas na bieżąco krzepiły Wasze uśmiechy na mecie obu etapów oraz podczas ceremonii (wcale nie takiej krótkiej!) wręczenia nagród. Padło tam wiele miłych stwierdzeń. Lecz słowa leciały w eter. Tutaj pragniemy podziękować w formie pisemnej wszystkim zaangażowanym w to ogromne przedsięwzięcie.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że mamy jeszcze nad czym pracować, ale zachwyt red. Michała T. Łukasiewicza i certyfikat jakości TVN przyjemnie nas połechtały. Cieszymy się, że na zakończeniu nie zabrakło przedstawicieli Miasta Gliwice. Ten dokument został wręczony wiceprezydentowi Adamowi Neumannowi. Sam Pan Prezydent Zygmunt Frankiewicz zaś stanął na linii startu etapu rowerowego. Dziękujemy za to bardzo. Wspaniały to gest i przykład. Dziękujemy Asi i Sylwii z Działu Promocji, bo bez Was ten rajd byłby niepełny.

Wielkie wyrazy szacunku i podziękowania należą się sponsorom:

REKWAR: za wieloletnią współpracę i wydruki, dzięki którym rzucamy się w oczy.
K2 SKATES: za tradycyjną współpracę przy organizacji wypożyczalni rolek.
TIMEX, SALOMON, PiR SPORT, PURE, CAVE: za wsparcie nagrodami.
NUTREND: za pokrzepienie zawodników.
QUBUS HOTEL: za przyjazne traktowanie rajdowców.
PWiK: za dobrą wolę i dobrą wodę.

Wspomniana dobra wola, jest warunkiem sine qua non istnienia naszej organizacji. Dlatego pragniemy także podziękować wszystkim partnerom Rajdu Miejskiego 360 Stopni - Gliwice 2012: ExMedio.pl (foty na najwyższym poziomie), Stowarzyszenie GTW (za wsparcie zasobami ludzkimi), Kajnar (za umożlwienie przeprowadzenia etapu kajakowego), colorad (za plastrony!!!), Muzeum w Gliwicach (za kawał pięknej historii), Gimnazjum nr 3, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 oraz Zespół Szkół Łączności (za ciekawe zadania specjalne i genialną bazę), Marina Gliwice (za PK i spore wyzwanie ratownicze), Wydział Chemii i Samorząd Studencki Politechniki Śląskiej (za powtórkę z chemii), MZUK (za akwen co się zowie), Pływalnia Neptun (za dziecięcą radość zawodników), Witański Wydawnictwo (za mapy), Agencja Rozwoju Regionalnego (za udostępnienie lochów), Aeroklub (za ściankę wspinaczkową, może za rok polatamy?) oraz Piast Gliwice (za udostępnienie stadionu oraz bramkarza). Na koniec PTTK Gliwice (za mapy BnO). Wielkie dzięki, wielkie brawa!

Oddzielne podziękowania dla ekipy, która tworzy Stowarzyszenie Team 360 Stopni. Jesteście niesamowici!!!

Komentarze