Chwalimy się!

Kto był w Gliwicach - ten wie, ale na wszelki wypadek wypniemy klatę znowu, bo mogło się w pamięci zatrzeć. W końcu, minęło półtora tygodnia.

 Otóż - zdarzyło się tak znakomicie, że pochwaleni zostaliśmy bez nagabywania i dopraszania się o komplementy, czyli zupełnie nietypowo. Chwalcą był red. Michał Łukasiewicz osobiście a telewizja TVN Turbo instytucjonalnie. Chodziło zaś o to, że miasto Gliwice oraz Stowarzyszenie Team 360 Stopni robią fajne zawody. I mamy (Gliwice i my) na tę okoliczność specjalny certyfikat.

 Niby prosta rzecz - a cieszy wyjątkowo, bo to sympatycznie, kiedy ktoś sam z siebie wyskoczy z pochwałą. Tym bardziej podnosimy dumnie głową patrząc naprzód wzrokiem sokolim, planując różne takie. Może co z tych planów wyjdzie - kto wie... i może znowu ktoś pochwali. Warto zaryzykować. A certyfikat do obejrzenia w załączniku.

 Aha - w TVN Turbo niebawem będzie można obejrzeć, jak przebiegała rywalizacja w Gliwicach. Serdecznie zapraszamy - datę i godzinę emisji na pewno zaś pamięta na przykład bohaterka relacji, czyli Ola Popiel-Kruk :)

ZałącznikWielkość
tvn_turbo.pdf580.18 KB

Komentarze