Nie ma żartów, przyspieszamy!

Hej! Czas mija, więc nie od rzeczy będzie wstrząsnąć ponownie sumienia i przypomnieć  o obywatelskim obowiązku, czyli oddaniu głosu(ów) w konkursie na Polskie Oskary Sportowe w kategorii "Wydarzenie Sportowe"!  Jak zapewne większość PT. Czytelników pamięta, organizowany przez  Miasto Gliwice (przy naszym skromnym udziale) Rajd Miejski 360º Gliwice zakwalifikował się do trzeciego etapu tego konkursu.

To teraz instrukcja obsługi...

  Głosowanie jest proste wyjątkowo. Wystarczy kliknąć baner na stronie głównej (ten obrazek poniżej), odnaleźć Rajd Miejski na liście imprez (pierwszy z prawej u góry) a następnie ponownie kliknąć - tym razem przycisk "zagłosuj" i wpisać adres swojego maila. Albo maili, jak ktoś ma kilka. Na tenże mail przyjdzie zapytanie, czy aby na pewno chcemy oddać głos. Rzecz jasna - potwierdzamy i sprawa załatwiona. To znaczy - załatwiona do jutra, bowiem procedurę można powtarzać z jednego adresu mailowego co 24 godziny i z tej sposobności korzystamy z uciechą. Głosowanie trwa jeszcze trzy tygodnie, więc - jak było powyżej - czasu nie ma za wiele...

Zatem - ku chwale - oddaj głos, Obywatelu. Pomożecie?...

(To jest ten banerek. Klikamy, głosujemy, mamy wpływ na rzeczywistość.... sama przyjemność, nie?)

Komentarze

Załoga "Neptuna"

Obrazek użytkownika Załoga Neptuna

Zagłosuj na Rajd Miejski 360° Gliwice - Polskie Oskary Sportowe !
Wartościowe inicjatywy zasługują na to, by je wspierać.
Każdej pełnoletniej  osobie, która w dniach od 02 do 06 września przyjdzie na pływalnię "Neptun" w Gliwicach Sośnicy przy ul. Dzionkarzy z wydrukowanym potwierdzeniem głosowania oferujemy możliwość nabycia 50% biletu ulgowego.
Głosowanie odbywa się poprzez stronę http://www.oskarysportowe.com/index.php/zaglosuj
My już zagłosowaliśmy a TY ...?
Pozdrawiamy - Załoga "Neptuna"
www.NeptunGliwice.pl