Final call

  To jeszcze raz (ostatni chyba) apel o głosy i klikanie we właściwej sprawie. Konkurs Polskie Oskary Sportowe już na prostej do mety, podobnie, jak projekt, który nas interesuje - czyli Rajd Miejski 360° w Gliwicach.

 Sytuacja wygląda tak, że za chwilę (a konkretnie, to za niespełna 3 dni, czyli w piątek, 06.09. o północy) głosowanie się kończy - a potem, to już tylko zaszczyty dla wybranych a smutek dla pozostałych.

 Głosujemy nawet raz/24 godziny, klikając widoczny na stronie baner. O, ten:

Potem odnajdujemy Gliwice na liście, wpisujemy maila, głosujemy, potwierdzamy oddanie głosu na mailu i mamy spokojne sumienie przez dobę. A w dodatku możemy skorzystać z jakże miłej oferty korupcyjnej, o której można już było u nas przeczytać - a która brzmi:

" Każdej pełnoletniej  osobie, która w dniach od 02 do 06 września przyjdzie na pływalnię "Neptun" w Gliwicach Sośnicy przy z wydrukowanym potwierdzeniem głosowania oferujemy możliwość nabycia 50% biletu ulgowego."

 Czyli można poplumpać się za pół ceny, jeśli się wylegitymuje głosem w konkursie. Samo zdrowie. Zatem - jeszcze chwileczka, jeszcze momencik - i poznamy wyniku konkursu...