Mamy to na papierze

  Pamiętacie jeszcze, jak przez całe lato w pocie czoła wysyłaliśmy głosy w mailowym plebiscycie na imprezę sportową wszech czasów? No pewnie, kto by nie pamiętał. Dramatyczna walka o zmieszczenie się w czołowej trójce tego plebiscytu teoretycznie zakończyła się powodzeniem - ale, jak sobie przypominamy, końcówka głosowania i jego wyniki zostały spowite całunem tajemnicy. I nie wiedzieliśmy, czy aby na pewno na tym wirtualnym podium Miejski Rajd w Gliwicach się znalazł.

   Tajemnica była tak ścisła, że nawet po terminie ogłoszenia wyników i gali laureatów na stronie plebiscytu nadal nie było ani słowa. Cóż - tajne, to tajne.

 Ale w końcu otrzymalśmy potwierdzenie, że Wasz trud nie poszedł na marne. Wasz, bo w momencie, kiedy Szacowne Jury zakwalifikowało Rajd do grona ponad dwudziestu pretendentów do Sportowego Oskara, reszta należała już do sprawnych i zdeterminowanych internautów. W tym wypadku determinacji wystarczyło na trzecie miejsce, czego dowodem jest załączony poniżej dyplom. Z czego się cieszymy wielce, bo przecież dokument ten jest przecudnej urody, n'est-ce pas? I piękniejszym jest ten pdf niż całe złoto El Dorado oraz MinSportu!

ZałącznikWielkość
oskary.pdf852.39 KB